powrót

Alianse


Wysoka jakość świadczonych usług, profesjonalizm oraz odpowiedni potencjał organizacyjny i logistyczny spowodowały, iż jednym z wielu sukcesów jakimi może poszczycić się nasza Kancelaria jest nawiązanie współpracy w zakresie doradztwa prawnego z renomowanymi kancelariami w kraju, jak i za granicą. Dzięki temu zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów zagranicznych oraz jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem prawny, pojawiający się na tle uregulowań prawnych poszczególnych krajów europejskich, a także spoza Europy.

Współpraca z niemieckimi prawnikami, a przede wszystkim z Kancelarią Tigges Rechtsanwälte z Düsseldorfu pozwala nam skutecznie reprezentować polskie podmioty na terenie Niemiec oraz przedsiębiorstwa niemieckie w Polsce.

Nasze członkowstwo w Brytyjsko-Polskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej pozwala na zacieśnianie współpracy z podmiotami mającymi swoją siedzibę na terenie Wielkiej Brytanii. Jednocześnie jest to znakomity sposób promocji Kancelarii u naszych zachodnich sąsiadów.